Ξέσπασε στον Πλατανιά ο ΠΑΟΚ… 4-0

ξέσπασε-στον-πλατανιά-ο-παοκ-4-0-166762

paokΔεν κατάφερε ο Πλατανιάς να ανακόψει τον επιθετικό ΠΑΟΚ που ήρθε στα Περβόλια με άγριες διαθέσεις και φεύγει με το πολύτιμο τρίποντο αλλά και το ηθικό αναπτερωμένο, μετά το 4 -0

Ο αγώνας

Στο 89′ μετά από ωραία κάθετη του Μακ ο Σκόνδρας από θέση τετ-α-τετ και με ωραίο δεξί πλασέ πέτυχε το 0-4!

87΄ Δοκάρι για τον Πλατανιά, σε σουτ του Τόρες. Καλή ευκαιρία για τους Κρητικούς

82΄ το 0-3 ο ΠΑΟΚ Σκόρερ ο Μακ με περιπετειώδη τρόπο.

Νωρίτερα, από το 80με δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Τετέ είχε μείνει με δέκα ο Πλατανιάς.

Στο 75΄ είχε γίνει το 0-2  ενώ το σκορ του ημιχρόνου ήταν 1-0 μετά από ωραία κεφαλιά του Αθανασιάδη, στο 39′.

Νωρίτερα, μια απίστευτη ευκαιρία είχε ο Σαλπιγγίδη στο 19ο λεπτό που έχασε γκολ σε κενή εστία ενώ ο ΠΑΟΚ είχε και ένα δοκάρι. Το ματς ξεκίνησε στις 19:15